
Składniki
1 sztuka
1 opakowanie
1 sztuka
2.5 szklanki
1 sztuka
1 łyżeczka
1 łyżeczka
1 łyżeczka
2 sztuki
1 łyżka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Fix Knorr wymieszaj z wodą i jajkiem zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Odstaw ciasto na 10 minut.

Krok 2
Następnie smaż na oleju okrągłe placki. Gdy nabiorą rumianej barwy i będą chrupiące, odsącz je ręczniku papierowym.

Krok 3
Kiełbasę pokrój w większą kostkę, cebulę drobniej i podsmaż składniki na patelni.

Krok 4
Po chwili smażenia dodaj przyprawy i poczekaj, aż nabiorą aromatu.

Krok 5
Teraz dodaj koncentrat pomidorowy oraz odsączoną fasolkę z puszki.

Krok 6
Wlej kilka łyżek wody i duś całość, aż fasolka zgęstnieje i wszystkie składniki dobrze się połączą. Gotową fasolkę podawaj z chrupiącymi plackami ziemniaczanymi.

- Odpowiedz
- Odpowiedz
Przepisy w Waszym wykonaniu

średnie
Fix Chrupiące placki ziemniaczane Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuDomowy pasztet to pyszna pozycja zarówno w świątecznym, jak i codziennym jadłospisie. Stanowi doskonałą przekąskę na zimno. Wystarczy podać do niego świeże pieczywo, kiszonego ogórka lub odrobinę chrzanu i gotowe! Może się jednak okazać, że dodatki nie wystarczą, jeśli popełnimy błędy już na etapie przygotowania masy z mięsa lub warzyw. Jak piec pasztet, żeby nie był suchy?
Czytaj więcejChcecie wiedzieć jak upiec boczek, tak by jego smak nie miał sobie równych? To prostsze niż myślicie! Aby wyczarować tę sycącą, soczystą i aromatyczną potrawę, wystarczy zastosować kilka sprawdzonych porad. Znając podstawowe zasady dotyczące tego, jak upiec boczek, można eksperymentować bez końca.
Czytaj więcejPolecane przepisy
Inne przepisy
Placki ziemniaczane z fasolką
Placki ziemniaczane jadane się chętnie na całym świecie. Występują pod różnymi nazwami, ale łączy je ziemniaczany smak i kusząca chrupiąca skórka wysmażona na złoty kolor. Można jeść je na słodko, z cukrem lub dżemem albo na słono, z kwaśną śmietaną lub gulaszem. Dzięki Fix Chrupiące placki ziemniaczane Knorr można przygotować w sposób szybki i niewymagający dużej kulinarnej wprawy sposób. Ważne jest, aby po usmażeniu placków odsączyć je z nadmiaru tłuszczu na ręczniku papierowym. Nietypowym dodatkiem do placków będzie fasolka. Kojarzyć może się ona z kuchnią brytyjską, gdzie fasola w pomidorowym sosie króluje na stołach, zwłaszcza podczas śniadań. Ta wersja fasoli przypominać ma fasolkę po bretońsku, smażona jest bowiem razem z kiełbasą, aby nabrała wędzonego posmaku. Gotowe placki ziemniaczane z fasolą możesz zjeść na obiad lub kolację. Danie ozdób zieleniną lub odrobiną śmietany.